UTRKE KATEGORIJE
Cestovne MTB Rekreativne Regionalne Žene Elite U23 Juniori Kadeti Početnici Veterani Sport/Rekr

DATUM NAZIV UTRKE ORGANIZATOR VRSTA Ž E U J K P V R UCI kat PRAVILA REZULTATI GLAVNI SUDAC
SIJEČANJ
12.01 NP u ciklokrosu BK Sveta Nedelja
K
Ž
E
U
J
K
P
V
 
CN
Pravila
Rezultati
M.Durlen 
OŽUJAK
05.03 Trofej Umag BK Meridiana Kamen Team
CJ
 
E
U
 
 
 
 
 
1.2
Pravila
Rezultati
Cenere,Valčić,Segnan 
09.03 Trofej Poreč BK Meridiana Kamen Team
CJ
 
E
U
 
 
 
 
 
1.2
Pravila
Rezultati
Cenere,Segnan,Goleš 
13-16.03 Istarsko proljeće - IST BK Meridiana Kamen Team
CE
 
E
U
 
 
 
 
 
2.2
Pravila
Rezultati
Anderson,DurlenKernc 
30.03 XC Banovo brdo BK Osijek 2010
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
HBS*B
 
 
Goleš 
TRAVANJ
05.04 XCO Premantura Kamen. Rocky KBBXS Adrenalina
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
1
Pravila
Rezultati
T.L.Macavieu/Valčić 
05.04 Memorijal Zambelli BK Rijeka
CJ
 
 
 
 
 
P
 
 
-
 
 
M.Brnabić 
06.04 Kamenjak Rocky Trails Maraton KBBXS Adrenalina
XCM
Ž
E
 
 
 
 
 
 
-
Pravila
Rezultati
Goleš 
06.04 VN otoka Vira BK Sveti Donat
CJ
Ž
 
 
 
K
P
 
 
-
Pravila
Rezultati
M.Durlen 
06.04 Kamenjak Rocky Trails KBBXS Adrenalina
XCP
 
 
 
J
K
 
V
R
-
Pravila
Rezultati
Goleš 
12-13.04 Downhill Lošinj BK Napoleon
DHI
Ž
E
 
 
 
 
 
 
1
Pravila
Rezultati
Bensi P.A/Durlen 
21.04 VN Varaždinske županije BD Sloga
CJ
 
 
 
J
 
P
 
 
-
 
 
I.Rilović 
26-27.04 MTB Croatia Cup - Vodice BBK Orlov Krug
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
2
Pravila
 
P.A.Bensi/Rilović 
25-27.04 Kroz Istru - Mem. Edi Rajkovic BK Loborika
CE
 
 
 
J
 
 
 
 
NCup
 
 
Granziera,Segnan,Val 
27.04 6. nagrada Stubičkih Toplica BK Stubaki
CK
 
E
U
J
K
P
V
R
-
Pravila
 
S.Horvatek 
SVIBANJ
01.05 55. VN 1. svibnja - Mem D. Zdr BK Zadar
CJ
Ž
 
 
J
K
P
V
R
-
Pravila
 
M.Goleš 
04.05 Rab MTB Maraton - Grab the bik TZ grada Raba
XCP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
Pravila
 
Goleš 
04.05 Rab MTB Maraton - Grab the bik TZ grada Raba
XCM
Ž
E
 
 
 
 
V
R
 
Pravila
 
Goleš 
18.05 XC Psunj BK Titan
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
HBS*B
 
 
Rilović 
24.05 36. Trofej Učka BK Rijeka
CU
Ž
E
U
J
K
P
V
R
CN
Pravila
 
B.Valčić 
24-25.05 DH Buzet - DHI BK Buzet
DHI
Ž
E
 
 
 
 
 
 
2
 
 
F.Guarniero/Gelo 
25.05 6. kriterij Oroslavlja BK Stubaki
CK
 
E
U
J
K
P
V
R
-
 
 
I.Rilović 
30.05 Istra Valamar Terra Magica HC SRK Alba
XCT
Ž
E
 
J
K
P
V
R
-
 
 
Valčić 
31.05 Istra Valamar Terra Magica XCP SRK Alba
XCP
 
 
 
J
K
 
 
 
CN
 
 
Valčić 
31.05 Istra Valamar Terra Magica XCM SRK Alba
XCM
Ž
E
 
 
 
 
V
R
CN
 
 
Valčić 
LIPANJ
01.06 2. VN grada Čakovca BK Puls
CJ
Ž
E
U
J
K
P
V
R
-
 
 
S.Horvatek 
01.06 Istra Valamar Terra Magica XCE SRK Alba
XCE
Ž
E
 
J
K
P
V
R
-
 
 
Valčić 
07-08.06 DHIva 4 BBK Ivanščica
DHI
Ž
E
 
J
 
 
V
R
CN
 
 
Durlen 
14.06 Dani Dubrave 2014 BK Dubrava
CK
 
 
 
J
K
P
 
 
-
Pravila
 
G.Kernc 
14-15.06 Motovun downtown 2014 Udruga mladih Motovun
DHI
Ž
E
 
J
K
P
V
R
 
 
 
Radomirović 
15.06 XCO Samobor 2014 BBK Šišmiš
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
1
 
 
Konstantopulos/Gelo 
15.06 3. nagrada Radoboja BK Perfa
CJ
 
 
 
J
K
 
V
R
-
 
 
S.Horvatek 
27.06 NP na kronometar BK Roda
CT
Ž
E
U
J
K
P
V
R
CN
 
 
M.Durlen 
28.06 NP cesta BK Roda
CJ
 
 
 
J
K
P
V
R
CN
 
 
M.Durlen 
29.06 NP cesta BK Roda
CJ
Ž
E
U
 
 
 
 
 
CN
 
 
M.Durlen 
SRPANJ
05.07 NP na pisti - nije odreden
P
Ž
E
U
J
K
 
 
 
CN
 
 
I.Rilović 
06.07 Nagrada Vallis Aurea - Pozega BK Luks Racing Team
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
2
 
 
I.Eindor 
10-13.07 Kroz Krapinsko-zagorsku župani BK Stubaki
CE
 
 
 
 
K
 
 
 
-
 
 
B.Gajbud 
20.07 Nacionalno XCO prvenstvo - nije odreden
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
CN
 
 
Rilović 
27.07 MTB Učka Marathon BBK Marun
XCM
Ž
E
 
J
 
 
V
R
UCIMa
 
 
Rilović/Radomirović 
KOLOVOZ
02-03.08 XCO Halicanum Trophy BK Mura Avantura
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
2
 
 
E.Diamantides/Durlen 
10.08 XCO Rim BK MTB Istra - Pazin
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
HBS*B
 
 
Segnan 
24.08 44. memorijal Stjepan Grgac BK Ivanić
CJ
Ž
E
U
J
K
P
V
 
-
 
 
G.Kernc 
24.08 11. XCO Dubovac BBK T-Rex
XCO
Ž
E
 
J
K
P
V
R
HBS*B
 
 
Gelo 
30.08 Nagrada Šibensko-kninske župan BK Fortica
CJ
 
 
 
J
K
P
 
 
-
 
 
M.Brnabić 
30.08 Eliminator Grožnjan BBK Grožnjan
XCE
 
 
 
 
 
 
 
R
CN
 
 
Segnan 
31.08 XCO Izgubljena Ovca BBK Grožnjan
XCO
Ž
E
 
J
 
 
 
 
3
 
 
G.Antoniacci/Valčić 
31.08 Hrvatska-Slovenija BK Zagreb
CJ
 
E
U
 
 
 
 
 
1.2
 
 
V.Petsas 
RUJAN
14.09 NP na pisti BK Perfa
P
 
 
 
 
 
P
 
 
CN
 
 
I.Rilović 
14.09 Memorijal Ivan Cvetic Piko KK Jastrebarsko
XCO
Ž
E
 
 
 
 
 
 
2
 
 
D.Orescanin/Durlen 
26-27.09 OL Istra MTB Tour BBK Grožnjan
XCP
Ž
E
 
J
 
 
V
R
HBS*A
 
 
Durlen 
27.09 2. kriterij grada Pregrade BK Stubaki
CK
 
E
U
J
K
P
V
R
-
 
 
S.Horvatek 
28.09 Parenzana Cube BBK Grožnjan
XCM
Ž
E
 
J
 
 
V
R
 
 
 
Radomirović 
DATUM NAZIV UTRKE ORGANIZATOR VRSTA Ž E U J K P V R UCI kat PRAVILA REZULTATI GLAVNI SUDAC
 
* Kup utrka